Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C# Öğretmek
Abilerim, Ablalarım, Kardeşlerim ben c# öğrenip unity3d programında oyun yapmak istiyorum.Bana yardımcı olabilecekler skypeden eklesin aşağıda yazacağım.2 türlü olabilir ders verme:
1. Bana öğrettikten sonra işlerinizde size yardımcı olurum.Bi çeşit asistan gibi

2.Para ile öğrenci olduğum ve yaşım büyük olmadığı için pek fazla param yok yinede anlaşmaya çalışırız.Gerekirse az ders verirsiniz.

İletişim:
(26-07-2017, Saat: 19:21)Firsth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Abilerim, Ablalarım, Kardeşlerim ben c# öğrenip unity3d programında oyun yapmak istiyorum.Bana yardımcı olabilecekler skypeden eklesin aşağıda yazacağım.2 türlü olabilir ders verme:
1. Bana öğrettikten sonra işlerinizde size yardımcı olurum.Bi çeşit asistan gibi

2.Para ile öğrenci olduğum ve yaşım büyük olmadığı için pek fazla param yok yinede anlaşmaya çalışırız.Gerekirse az ders verirsiniz.

İletişim:

Bunun için herhangi bir ücret vermene kesinlikle gerek yok öncelikle dostum internet zaten bir kütüphane benim çektiğim derslerden faydalanabilirsin öncelikle ve forumumuzda ki diğer derslere'de göz atmanı tavsiye ederim senin için Unity C# dersi çekebilirim ayrıca istersen.

Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
Bir gün her şey kodlanacak ... Idea

resim
TheTudors'a katılıyorum, youtube'da zaten bir sürü unity3d dersi veren var, ordan başlangıç dersleriyle başlamanı öneririm.
resim
Valla bizde ilgiyle bekleriz c# biliyorum ama unity ile hiç kullanmak nasip olmadı bi kaç anlatımdan sonra anlayabilceğimizden eminim

Ölümsüzlük bir hastalıktır.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi