Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çıkışı Yakın Olan Oyunumuzdan İlk Görüntüler(Güncellendi)!)
#1
GameMaker ile başladığımız yolculuğumuza Unity ile devam ediyoruz. Çıkış tarihi yakın olan 2D Platformer tarzı oyunumuzdan ufak bir görüntü paylaşmak istedik. İlk izleniminiz nedir çok merak ediyoruz. İyi veya kötü tüm yorumlarınızı bekliyoruz. Tüm çizimler bize aittir.
Demiştik...
Oyunumuza 3 farklı menü daha eklendi. Oynanışı geliştirmek için 3 adet iksir(Yavaşlatma,Zıplama ve Bilinmezlil iksirleri) eklendi. Bölüm geçişlerinde kullanılmak üzere Elmas, Yakut ve Zümrüt eklendi. Testlerinde karşılaştığımız tüm sorunlar çözüldü. Yaptığınız tüm yorumları okuduk tüm yorumlarınız için teşekkür ederiz. Oyunumuzun içi( Oynanış kısmı) hala tadilatta çalışmalarımız sürüyor. En kısa zamanda oyun içi görüntüleri de sizlerle paylaşacağız. Unutmadan arkaplanlara uygun olarak yağış efektleri eklendi. Kar, yağmur,  kül ve yaprak.


Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri
           

.jpeg   9188949E-178A-4ABA-977B-C26D2D10E7EF.jpeg (Dosya Boyutu: 124 KB / İndirme Sayısı: 5)
.jpeg   A0A83594-AF29-43D9-AB3E-8D04C4330978.jpeg (Dosya Boyutu: 60.04 KB / İndirme Sayısı: 4)
  Cevapla
#2
Öncelikle hayırlı olsun umarım umduğunuzdan daha güzel olur.

Başlangıç için orta-güzel gözüküyor(benim oyunumdan daha iyi). Bölümler tekrar etmiyor yazısı beni direk o konuya dikkat etmeye itti. Smile artık bütün bölümler tekrar ediyor mu diye bakarım herhâlde. 

Çizimleri hangi program ile yaptınız, grubunuzda kaç kişi var ne kadar surdu yapması (reis cevaptan çok soru var ama bende platform yapacam merak ediyom bunları)
  Cevapla
#3
ayarlar bölümünden oyun içindeyken grafik değiştirme olsaydı süper olurmuş oyununuzun ana ekranı ayrıca başarılar dilerim.
  Cevapla
#4
Tebrikler. Menü yazı fontu üzerinde biraz daha çalışılabilir diye düşünüyorum. Bu halide güzel olmuş.
  Cevapla
#5
(11-10-2020, Saat: 10:53)Yunus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Öncelikle hayırlı olsun umarım umduğunuzdan daha güzel olur.

Başlangıç için orta-güzel gözüküyor(benim oyunumdan daha iyi). Bölümler tekrar etmiyor yazısı beni direk o konuya dikkat etmeye itti. Smile artık bütün bölümler tekrar ediyor mu diye bakarım herhâlde. 

Çizimleri hangi program ile yaptınız, grubunuzda kaç kişi var ne kadar surdu yapması (reis cevaptan çok soru var ama bende platform yapacam merak ediyom bunları)

Çizimler Photoshop üzerinden yapıldı. Grubumuz iki kişi çocukluk arkadaşlarıyız. Arkadaşım çizimleri yapıyor ben yazılımı. Takıldığın yerler olursa elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz. Yaptığın(yapacağın) oyunda başarılar.

(23-10-2020, Saat: 00:30)mtat0640 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Tebrikler. Menü yazı fontu üzerinde biraz daha çalışılabilir diye düşünüyorum. Bu halide güzel olmuş.

Yorumun için teşekkürler. Hala üzerinde çalışıyoruz. Tabiki birçok değişiklik olacak. Yorumunu notlarımıza ekledik. Teşekkürler.

(19-10-2020, Saat: 16:17)LowSpear Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!ayarlar bölümünden oyun içindeyken grafik değiştirme olsaydı süper olurmuş oyununuzun ana ekranı ayrıca başarılar dilerim.

Öncelikle yorumun için teşekkür ederiz. Bunu arkadaşıma daha önceden söylemiştim ekleyelim diye fakat istemedi ben de üstelenedim. Yorumunu birlikte okuduk. Senin için bu özelliği ekleyeceğiz. Eklediğimizde ilk senin haberin olacak. Beklemede kal!

(11-10-2020, Saat: 11:50)zero12 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Başarılar

Teşekkürler size de başarılar.
  Cevapla
#6
Teşekkür ederim. Kolay gelsin Smile
  Cevapla
#7
(03-11-2020, Saat: 10:25)Yunus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Teşekkür ederim. Kolay gelsin Smile

Ne demek her zaman.
  Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi