Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Code Song List
Merhaba arkadaşlar  ; Sizlere kod yazarken fazla dikkat dağıtmayan rahatça focuslanabileceğiniz şarkılar atıcam burada liste yapıcam hatta yorum olarak sizde yazarsanız eklerim 

1. Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
  2. Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
  3. Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
  4. Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
  5. Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
  6. Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!

Sizinde bu tarz kod yazarken dinlediğiniz slow , rahatlatıcı dikkat dağıtmayan şarkılar müzikler varsa yorum olarak bekliyorum listeye ekleyeceğim Smile
Bir gün her şey kodlanacak ... Idea

resim
Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
|| Az olan çoğun ispatıdır ||
(14-05-2017, Saat: 16:35)undefined Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!

Listeye ekledim tesekkurler  Smile

resim
(14-05-2017, Saat: 16:40)TheTudors Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
(14-05-2017, Saat: 16:35)undefined Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!

Listeye ekledim tesekkurler  Smile

Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.! bunu da ekleyebilirsin :
|| Az olan çoğun ispatıdır ||
YouTube 'da 7/24 canlı yayın yapan chillhop radio var çalışırken çok sık dinliyorum sakin müzikler çalıyor. İnternetimde sorun var şu anda link atamıyorum uygun olunca editlerim. Önerimdir harika müzikleri var.

Edit: 
Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!

(14-05-2017, Saat: 16:43)undefined Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
(14-05-2017, Saat: 16:40)TheTudors Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Listeye ekledim tesekkurler  Smile

Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.! bunu da ekleyebilirsin :

Ekledim Big Grin Teşekkürler tekrardan Smile

resim
(14-05-2017, Saat: 19:19)vic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!YouTube 'da 7/24 canlı yayın yapan chillhop radio var çalışırken çok sık dinliyorum sakin müzikler çalıyor. İnternetimde sorun var şu anda link atamıyorum uygun olunca editlerim. Önerimdir harika müzikleri var.

Edit: 

Ekledim ;

Bu kanala bende bir kaç defa denk gelmiştim ders çalışırken falanda iyi gidiyor kısı ses ile Smile

resim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi