Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.

• Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Color Push
Merhaba arkadaşlar sizlere unity 3d ile geliştirip yayınladığım ilk oyunu tanıtacağım bu benim ilk tek başıma yaptığım projem diyebiliriz fazla zor bir mekaniği olmayan basit bir oyun kendisi refleks ve koordinasyon oyunu diyebiliriz kısaca Smile Oyunun grafiklerini çok büyük bir kısmını ben yaptım bunuda Adobe illustrator ile yapmıştım bazı ufak şeyleri flaticon'dan kulllanmıştım zaten onlarda belli ses açma kapama ayarlar vs. Big Grin benim ilk deneyimim oldu diyebilirim bundan sonrada yakında yeni bir oyunla daha geleceğim buraya :Big Grin eleştiri ve yorumlara açığım tabi ki fakat dediğim gibi ilk projem olduğu için büyük deneyim olmuştu benim için Big Grin  

Oyun görseli ; 

y3J5m8mZI08B4fB2iSVEXL3Fdc3ZlKg-gclR_wYw...zo=h900-rw     5qDHJ2qJu5lQrCE9dIEf_k9gp2HI-F_yY2O86Mio...FQ=h310-rw

Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
Bir gün her şey kodlanacak ... Idea

resim
Color Switch'e benzettim ama indirip bakmadım henüz resimler üzerinden konuşuyorum Smile
İlk oyunların yeri her zaman başkadır tabii Smile
Bugün, hayal ettiğin gelecek için bir adım attın mı?

(11-05-2017, Saat: 09:01)vic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Color Switch'e benzettim ama indirip bakmadım henüz resimler üzerinden konuşuyorum Smile
İlk oyunların yeri her zaman başkadır tabii Smile

Renkler dışında pek bir benzerliği yok sanırım color switch ile burada toplar platforma düşerken platformun ona göre rengini ayarlayıp tam o noktaya oturtmaya çalışıyorsun kısaca Big Grin yorumun için teşekkürler Smile

resim
Başarılar dilerim oyununu indirdim gayet hoş olmuş.
(04-06-2017, Saat: 13:33)metalalem Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Başarılar dilerim oyununu indirdim gayet hoş olmuş.

Yorumun için teşekkürler dostum Smile

resim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Clown Color Hit Game burcukkaraa 0 164 27-03-2019, Saat: 17:40
Son Yorum: burcukkaraa
  Connect Four Same Color ahmetiniz 0 251 22-10-2018, Saat: 19:25
Son Yorum: ahmetiniz
  Color Touch Up ahmetiniz 0 240 02-10-2018, Saat: 17:45
Son Yorum: ahmetiniz
  Which Color - Color Blast Game ahmetiniz 0 279 16-09-2018, Saat: 14:01