Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.Anket Başlığı: Sunucu İçeriği Nasıl ?
Güzel
Değil [ Önerilerinizi Bekliyoruz ]
[Anket Sonuçlarını Göster]
 
Hatırlatma: Bu anket genel bir ankettir. Diğer kullanıcılar sizin hangi seçeneğe oy verdiğinizi görebilirler.
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discord Sunucumuz | Asset, Model Paylaşımı Vb.
#1
Wink 
Idea   Davet Bağlantımız :  Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.! Idea

Sunucumuz Ne Hakkında ? : Sunucumuzun Amacı Düşük Bütçeli Bağımsız Yapımları Daha Güzel Bir Hale Getirip Türk Oyun Yapım Camiasını Genişletmek Ve Daha Hoş Bir Yere Getirmektir. Sunucumuzda Kendi Aldığımız Assetleri, Php Scriptleri, PSD dosyaları, Modeller Vb. Şeyler Paylaşılmaktadır.

Peki Ya Hedefimiz ? : Hedefimiz, Türk Oyun Developing Camiasını Bir Noktaya Toplayıp Herkesin Birbirine Bilgi Paylaşımı Sorularını Cevaplayabileceği Bir Yer Oluşturmaktır.

Assetleri Neden Paylaşıyorsunuz : Assetleri Zaten Kendimiz Satın Alıyoruz Assetleri Kullanmasanızda Sunucumuza Gelmenizi Bekleriz.

Sunucumuzdaki Odalar :

resim

Sunucumuzda Olan Yetkiler :

Designer - Tasarımcı
Web Developer - Web Tasarımcı
Game Developer - Oyun Geliştiricisi
Police - Moderator
Kurucu - Sunucu Kurucuları


Sunucu Hakkında Yorumlarınızı Bekliyoruz . Smile

Sizide Aramızda Görmek İsteriz Angel

Idea   Davet Bağlantımız :  Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.! :idea: 
  Cevapla
#2
Güzel bir fikir ancak ücretli alınan dijital bir ürünün telif haklarında büyük ihtimalle "Paylaşılamaz" ibaresi bulunur diye düşünüyorum. Ama sunucu güzel, katıldım.
Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
resim
  Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi