Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kayboluş "Yalnız Adamın Maceraları"
#1
Wink 
FPS Bakış Açılı Türkiye'nin İlk Hikaye Modlu Eğitim Oyunu Kayboluş"Yalnız Adamın Maceraları" 30 Ekim 2017 Tarihinde Ücretsiz Olarak Oyuncularımıza ve Fen Bilimleri Alanında Kendini Geliştirmek İsteyenlere Sunulmuştur.

Hikaye :

    Oyuna Uyandığımızda Karakterimiz Radyodan Gelen Son Dakika Haberiyle Uyanır.Karakterimiz İnsanların Büyük Bir Bölümünün Kaybolduğunu ve Onlara Ait Hiçbir İz Kalmadığını Öğrenince Hemen Dışarı Çıkar ve Arkadaşının Apartmanına Doğru Yol Alır.Orada Öğrendiği Bilgilerle Kötü Adam Doktor N'nin Peşine Düşer ve Macera Burada Başlar. 
 
    Acaba Karakterimiz Kötü Adamı Bulup İnsanlığı Kurtarabilecek mi ? Yoksa Doktor N Onuda Ortadan Kaldırmayı Başarabilecek mi ?

    Unutma İnsanlığı Kurtarırken En Büyük Yardımcın Bilgilerin Olacak.Bölümlerdeki Her Şeyi Dikkatli İncele ve Macerada Yer Al.

Gez-Öğren Modu:


     Henüz Geliştirilme Aşamasında Olan "Gez-Öğren Modu" v1.0 sürümümüzle beraber oyunda kendine yer buldu.Her 13 Saniyede Ekrana Gelen Bilgi Notlarıyla Kendinizi Geliştirebilir ve Haritada Bulunan "GPara"ları toplayarak Başarılar Kazanabilirsin.


GELİŞTİRİLMEKTE OLAN MODLAR:


      Sanal-Sınıf Modu:   - 3D Olarak Bir Okula Girip Fizik,Kimya veya Biyoloji Sınıflarından Birine Girip Ders Almak İster Misin?
                                               -3 Ders ve 18 Konunun Dersi V1.1 Sürümüyle Beraber Oyunumuza Ekleniyor.


      3D Test Oluşturucu:  -3D Test Ekranımız Bildiğiniz Gibi Hikaye Modunda Kullanılmıştı.Oyuncularımızın Çok Sevdiği Bu Özellik V1.2                                                         Sürümüyle Beraber Oyunumuza Geliyor.
                                                   -3 Ders,18 Test Odası ve Yüzlerce Soru İle Eğitim Oyunları Alanında Yeni Bir Dönem Açmayı Hedefliyoruz. 


İndirmek İçin: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!  

resimresimresimresimresim
  Cevapla
#2
Eğitici ve güzel gözükyor deneyip tekrar yorum atacağım. Smile
Bir gün her şey kodlanacak ... Idea

resim
  Cevapla
#3
Hocam çok iyi olmuş ellerinize sağlık.
resim
  Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi