Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba Arkadaşlar
Merhaba Ben Yaptığım Bir Proje İçin Almak Gereken Bir Kit Var Ve Ben Bu Kiti Alabilmek İçin Sizden Yardım İstiyorum. Tek Yapmanız Gereken Aşağıda Verdiğim Link.tl Reklamını Geçmek Bu Kadar Basit Big Grin

-Bu Krizi Bitirmek İçin Yazılımcılara Çok Büyük Destek Olmanız Lazım Lütfen Bu Yazıyı Okuyupta Şu Aşağıdaki Link.tl Reklamını Geçin Lütfen...

Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!

Link: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
(26-06-2019, Saat: 13:04)karacanstudios Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Merhaba Ben Yaptığım Bir Proje İçin Almak Gereken Bir Kit Var Ve Ben Bu Kiti Alabilmek İçin Sizden Yardım İstiyorum. Tek Yapmanız Gereken Aşağıda Verdiğim Link.tl Reklamını Geçmek Bu Kadar Basit Big Grin

-Yaptığım Projeyi Yurt Dışına Dolar Olarak Satacağım ve Oyunu Steamda İngilizce Bir Dilde Çıkaracağım ve Bu Şekilde Türkiyeye Dolar Girişini Artıracağım.
-Bu Krizi Bitirmek İçin Yazılımcılara Çok Büyük Destek Olmanız Lazım Lütfen Bu Yazıyı Okuyupta Şu Aşağıdaki Link.tl Reklamını Geçin Lütfen...

Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!

Link: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!

Gül gül öldüm bu ne lan. Sazanavı değiliz bro. İnşAllah ironidir.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi