Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özper Özorun Fitness ve MMA dersleri
#1
Kıbrısta Güreş denilince akla gelen ilk isim olan Özper Özorun KKTC Milli Takım Güreşcisidir. Kıbrıslı sporcu kariyerinde aynı anda multidisiplinlerde dövüşerek KKTC Güreş Şampiyonu KKTC Kickbox Şampiyonu , KKTC Kempo Şampiyonu ve Türkiye MMA Şampiyonu olmuştur. Dünyanın prestijli turnuvalarında boy gösteren Özper Özorun dövüş sporlarında ülkemize en fazla madalya getiren sporcular arasındadır. Kıbrıslı sporcu Yakın Doğu Üniversitesi Spor Bilimleri fakültesi mezunudur. Kuzey Kıbrısta Personal Training ve Dövüş Dersleri denince akla gelen ilk isimlerden biridir.

Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.! kilo vermek ve zayıflamak her insanın istediği hedeflerdir. Sağlığınızı koruyarak temiz bir şekilde vücudunuzu geliştirmenize ve temiz kas kütlenizi arttırıp yağ oranınızı düşürmenize yardımcı olma hizmeti veriliyor. Zayıflama ve kilo verme gibi işlemleri eğlenceli hale getiriyor. Sağlığınızı koruyarak doğru bir diyet ile spor yapmanız hedefleniyor. Bunun yanında MMA Karma Dövüş dersleri ile kendinizi savunmayı öğrenerek keyifli ve heyecanlı bir cardio seansı yaşamanız hedefleniyor.
Daha fazla bilgi için Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
  Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi