Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Panimaze play store da, appstore a yakinda geliyor.
Her turlu yorum ve elestiriye aciktir  Shy

Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!

Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
Tebrikler. Benim telefonda top çok az zıplıyor, engelleri bir türlü geçemedim Sad(
(28-02-2019, Saat: 21:56)mtat0640 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Tebrikler. Benim telefonda top çok az zıplıyor, engelleri bir türlü geçemedim Sad(

Teşekkürler Smile . Resolution problemleri çıktı bazı telefonlara onu düzeltirken son update te grafikleri yükselttim kasmalar olabilir oldu bazı cihazlarda malesef ama aynı zıplaması lazım , eğer öyle bir problem oluyorsa onada bakmam lazım  Undecided
(01-03-2019, Saat: 03:44)panimo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
(28-02-2019, Saat: 21:56)mtat0640 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Tebrikler. Benim telefonda top çok az zıplıyor, engelleri bir türlü geçemedim Sad(

Teşekkürler Smile . Resolution problemleri çıktı bazı telefonlara onu düzeltirken son update te grafikleri yükselttim kasmalar olabilir oldu bazı cihazlarda malesef ama aynı zıplaması lazım , eğer öyle bir problem oluyorsa onada bakmam lazım  Undecided

Çok az zıplıyor.
(01-03-2019, Saat: 23:50)mtat0640 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
(01-03-2019, Saat: 03:44)panimo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Teşekkürler Smile . Resolution problemleri çıktı bazı telefonlara onu düzeltirken son update te grafikleri yükselttim kasmalar olabilir oldu bazı cihazlarda malesef ama aynı zıplaması lazım , eğer öyle bir problem oluyorsa onada bakmam lazım  Undecided

Çok az zıplıyor.

Ziplama ve quality uzerine update getirdim daha iyi olmustur umarim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilmece Oyunu Google Play'de Yayında! Enesk001 2 241 17-06-2019, Saat: 22:37
Son Yorum: Enesk001
  Google Play Platform Oyunu 2D Daphiro 0 294 13-09-2018, Saat: 22:33
Son Yorum: Daphiro

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi