Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selamun Aleyküm
Merhaba. Arkadaşlar Ben Yasin 30 Yaşındayım. 2010 senesinde Autocad, Solidworks, ALLPlan, Photoshop ve 3ds max ile tanıştım. 2013 senesinden bu yana da farklı işyerlerinde ve kendime özgün home ofis olarak 3ds max, Autocad, Photoshop üzerine çalışmalarım olmuştur. Hayal Gücü ve Tasarım Kabiliyetim Gayet iyidir. Kendimi 3Ds Max'de modelleme, Kaplama, Işıklandırma, Render, Animasyon, vfx vb çalışmalar üzerine uzman olarak geliştirme amacım var. Bu amacımın önüne geçen tek şey ekip arkadaşlarımın olmaması. Çizim Üzerine; Oyun Ortam Modelleme, Organik Modelleme, Endüstriyel Tasarım vb çalışmalarda kendini geliştirmeye yönelik vizyonu açık birisiyim. Cana Yakın, Nerde nasıl davranacağını, aklı başında, ortama ayak uyduran ve teknolojiyi takip eden birisiyim.

Karabük/Safranboluda İkamet Etmekteyim. Karabük/Safranbolu'da Ekip Arkadaşı Arayan varsa en yakın olarak özelden beklerim.

İşlemci: 3900x - Ekran Kartı: 5700Xt - Ram: 32 GB 3200 mhz - Ssd: 970 Evo 500 GB/3500-3300 mb/s - Monitör: 27" IPS  Sistemim vardır. İstediğim şekilde Ortam olursa veya gelişim sağlarsam PC'mi Daha üstün sistem olarak güncelleyeceğim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selamün Aleyküm İmparator_03 0 68 10-09-2020, Saat: 21:52
Son Yorum: İmparator_03

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi