Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEO UZMANI
#1
Bugün sektörel bazlı olarak değerlendirdiğimizde çok sayıda sektör ve bu sektörlere hizmet eden pek çok firma bulunuyor. Hepsi birbiri ile rekabet etmeye çalışırken bu rekabet ortamı teknolojinin gelişmesi ile dijital ortama taşındı. Teknolojik gelişmeler ile şirketin yüzü web siteleri oldu. Müşteri adaylarınız web sitelerinize giriş yaptıklarında çeşitli noktalara dikkat ederek firmanız ve ürünleriniz hakkında kanaate varabilmektedir. Firma olarak sunduğumuz kurumsal web tasarım hizmetleri ile müşterileriniz nezdinde iyi bir izlenim yaratmanız amacı ile çalışıyoruz. Kurumsal kimliğinizin dijital ortama taşınması amacı ile tasarlanan bu sitelerde olmazsa olmaz konulara dikkat ediyor ve firma itibarınızı geliştirmeye çalışıyoruz. Peki Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.! için sunduğumuz hizmetler nelerdir? Web sitesi tasarlarken nelere dikkat etmek gerekiyor.

Kurumsal Web Tasarımı Nasıl Yapılır?
Nasıl ki insanlar ile iletişime geçmeden evvel cümleleriniz değil, ilk olarak dış görünüşünüz önem kazanıyorsa web siteleri de aslında sizlerin vitrinidir ve potansiyel müşteriler tarafından en çok dikkat çeken organınızdır. Bir web sitesi tasarlanırken içeriğinde sadece firmanızın iletişim bilgilerinizin olması yetmez. Çünkü aslında fark etmediğimiz pek çok husus insan algısından geçer ve karar verme yeteneği üzerinde etkili olur. Örneğin kurumsal bir sitenin, kurumsal renkler ile tasarlanması, sitede kurumsal logoya ve sunulan hizmetlerin tümüne yer verilmesi gerekmektedir.

Firma adı ve iletişim bilgilerinin yanı sıra kurumsal web tasarım ile sitenize giren kullanıcılar müşteriniz olmaya yönelecektir. En iyi site kullanıcılara en yararlı bilgileri sunandır. Bu amaçla sitenize giren kullanıcıların müşteriniz olmaya odaklanması, sizlerden alışveriş yapması, marka ya da ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye sahip olması her şeyden önemli olacaktır. Firmaların kurumsal imajının güçlenmesine katkıda bulunan web siteleri sizlerin yüzü olduğu gibi en etkili reklam araçlarından bir tanesidir. Sitenizin yanı sıra firmanız ya da markanız adına açılacak olan sosyal medya hesapları ile yönetim sağlanır ve müşteri portföyünüzün gelişmesi hedeflenir. Web sitesi tasarımı yapılırken programcı ve tasarımcının imzası yerine şirketinin en iyi şekilde ifade edilmesi hedeflenmelidir.
  Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi