Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.

• Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unity 3D admob ile reklam ekleme
emeğine sağlık
Gerçekten ihtiyacım olan bir içerikti teşekkürler Smile
Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
Merhaba ödüllü reklamalar hakkında bir sorum olacaktı. Öğrendiğim ve deneyimlediğim kadarıyla ödüllü reklam izlenip kapatıldıktan sonra Time.timeScale=1 oluyor ama benim oyunumda reklamı izleyeceğim panel açık iken Time.timeScale=0 halinde ve reklam izlenip kapatılınca da =0 olarak kalmasını istiyorum. HandleRewardedAdClosed kodu içerisine Time.t,meScale=0 yazsamda =1 olarak döndürüyor. Bunun bir çözümü var mı? Farklı sahnelerde göstermeye çalışsam oyunu büyük bir değişikliğe götürmem lazım çünkü oyunum tek sahneden oluşan endless run tarzı bir oyun. Bir çözüm yolu bulursanız ve benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
saolun
(11-08-2017, Saat: 02:19)TheTudors Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Merhaba arkadaşlar bu dersimizde sizlere Admob ile unity'de ki projenize nasıl reklam ekleyebileceğiniz anlattım umarım yardımcı olur 
resim

Unity 3d Admob ile reklam ekleme ders videosu : 

Video'da tüm detaya girerek anlatmaya çalıştım eğer takıldığınız veya sorun yaşadığınız bir nokta olursa buradan yazabilirsiniz ve ders hoşunuza gittiysede video'u beğenerek ve kanalımıza abone olarak bize destek verebilirsiniz.

Ders proje dosyası ; 

Hide Post

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Video Unity Admob Ödüllü Reklam Ekleme TheTudors 134 35,408 12-01-2022, Saat: 23:49
Son Yorum: PROSBEKT0101
  Unity 3D yükleme ekranı (Loading Screen) yapımı TheTudors 84 26,593 24-11-2021, Saat: 19:35
Son Yorum: MehmetUcar(APPGameStudio)
  unity admob test reklam sorunu alps 0 219 13-05-2021, Saat: 18:13
Son Yorum: alps
  unity donma hatası sezerbk 2 615 28-01-2021, Saat: 15:42
Son Yorum: sezerbk
  Unity 3D ile AA oyunu yapımı TheTudors 23 11,307 28-12-2020, Saat: 21:39
Son Yorum: GGulenturk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi