Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unity Animasyon
Arkadaşlar Merhaba ufak bir sıkıntı var sıkıntı şöyle animaterı olan bir objenin farklı bir animaterınde pozisyonunu ve scaleni değişeceğim bunu nasıl yapabilirim ?
Yeni bir animasyon oluşturup Animate kısmından Record edip istedğin özelliklerini değiltirip Frame Frame kaydedersen yapabilirsin.
Bir gün her şey kodlanacak ... Idea

resim
(13-08-2018, Saat: 16:49)TheTudors Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Yeni bir animasyon oluşturup Animate kısmından Record edip istedğin özelliklerini değiltirip Frame Frame 
abi onu yapmaya çalışıyorum animation penceresindeyken record butonuna basıyorum ve o objeyi oynatmak için hierarcy bölümünden üzerine tıklıyorum yeni bir animasyon açılıyor
Record'dayken record yaptığın objeyi oynatman yeterli yalnızca.

resim
(13-08-2018, Saat: 23:41)TheTudors Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Record'dayken record yaptığın objeyi oynatman yeterli yalnızca.
abi zahmet olmasa şu linkten videoyu izleyebilir misin ?
Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.! 

şunu önerebilirsin bana diğer objenin içinde bir animasyon oluşturup yerini falan değiştir diyebilirsin ama o ateş karaktere göre hareket edeceğinden dolayı bunu ayarlamam biraz zor yani karakterin animasyonun içinde record etmem lazım
(14-08-2018, Saat: 01:30)Bedirhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
(13-08-2018, Saat: 23:41)TheTudors Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Record'dayken record yaptığın objeyi oynatman yeterli yalnızca.
abi zahmet olmasa şu linkten videoyu izleyebilir misin ?
Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.! 

şunu önerebilirsin bana diğer objenin içinde bir animasyon oluşturup yerini falan değiştir diyebilirsin ama o ateş karaktere göre hareket edeceğinden dolayı bunu ayarlamam biraz zor yani karakterin animasyonun içinde record etmem lazım

Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.! Şu video detaylı bir şekilde anlatılmış bunu izlemeni öneririm ben başlatma zamanını da ayarladım 10 dk bir şey kolayca anlarsın zaten.

resim
(14-08-2018, Saat: 16:21)TheTudors Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
(14-08-2018, Saat: 01:30)Bedirhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!abi zahmet olmasa şu linkten videoyu izleyebilir misin ?

Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.! Şu video detaylı bir şekilde anlatılmış bunu izlemeni öneririm ben başlatma zamanını da ayarladım 10 dk bir şey kolayca anlarsın zaten.

saol abi karakterin uzuvlarını teker teker bir araya getirerek yaptım objeyide birine koydum ona göre yer değişio Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unity zıplama problemi Bedirhan 1 357 05-09-2018, Saat: 23:57
Son Yorum: abayir41

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi