Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unity için C# kitap/video dersleri
Öncelikle merhabalar android için oyun yapma geliştirmeye merak saldım ve program olarak unity seçtim çeşitli kitaplar satın aldım yeri geldi sizlerde  yardım aldım azda olsa unity mantığını kavradım. Sıra geldi kodlamayı öğrenmekte unity için C# öğrenmek istiyorum ama internette ya sadece c# dersleri var yada unity dersleri var benim istediğim kodlamayı 0'dan öğretip nity üstünde hayalimdeki herşeyi gerçekleştirebilmek sizlerden ricam unity için c# üzerine kitap video dersleri önerilerinizi benimle paylaşmanız bana yardımcı olmanız.

resim

Şöyle güzel bir oyun yaptım fakat joystick ekleyemedim ve her zamanda birilerinden yardım almak beklemek istemiyorum.
benim sana tavsiyem kodlama bilgin yoksa bir dili tamamen öğrenmen kodlama mantıgını anlaman.Ben python biliyordum bu sayede c# çok rahat geçtim.c# çok zor bir dil sayılmaz.c# console dersleri diye aratırsan youtube üzerinden işine yarayan derslere ulaşırsın.Bundan sonra unity fonksiyonlarını öğrenmen çok kolay olur
Teşekkür ederim en kısa sürede bakacağım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unity Kapı Açılması Enesk001 6 3,945 25-09-2023, Saat: 09:59
Son Yorum: beratbarca
  Unity scroll yavaş ilerliyor Lain1260 0 297 21-02-2023, Saat: 14:41
Son Yorum: Lain1260
  Unity Webgl ios problemi artdzy 0 230 13-02-2023, Saat: 18:12
Son Yorum: artdzy
Exclamation Unity'de Çıkıp APK'de Çıkmayan Reklamlar sonkron 1 784 07-10-2022, Saat: 12:53
Son Yorum: nvarap6
  Unity - 2 Nokta Arasına Obje Spawnlama Scofailed 3 3,571 25-12-2021, Saat: 14:58
Son Yorum: Koala

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi