Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unity - Line Renderer
Merhaba arkadaşlar. 2 boyutlu oyunuma LineRenderer komponenti ekledim. Şöyle bir sorunla karşılaştım. Line renderer ui'ların hepsinin önünde gözüküyor. Resimde daha rahat anlayabilirsiniz. Line renderer komponentindeki sorting layerı değiştirmeme rağmen sonuç değişmiyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Canvas Render mode ayalarını değiştirip dener misin orası işini çözebilir.
Bir gün her şey kodlanacak ... Idea

resim
(06-04-2018, Saat: 21:24)TheTudors Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!Canvas Render mode ayalarını değiştirip dener misin orası işini çözebilir.

Cevabınız sorunumu çözdü. Teşekkürler. Sormak istediğim bir soru daha var. Şu ana kadar render mode'u hep camera olarak seçiyordum. Overlay yaparak sorunu çözdüm. Fakat bu ikisi arasındaki fark tam olarak nedir?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unity ParticleRenderer hatası kingcoder 0 19 12-07-2019, Saat: 12:56
Son Yorum: kingcoder
  Unity multiplayer sıralama Bedirhan 2 51 21-06-2019, Saat: 17:06
Son Yorum: Bedirhan
  Unity üzerinden Visual Studio sorunu cyclopshammer1 3 99 15-06-2019, Saat: 23:49
Son Yorum: abayir41
  Unity Ads Rewarded-Ad Videonun bittiğini anlayabilme? Cem 0 60 20-05-2019, Saat: 16:49
Son Yorum: Cem
  Nasıl Made with Unity Yazısını değiştirebilirim? Cem 2 108 06-05-2019, Saat: 18:07
Son Yorum: Cem

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi