Hey merhaba ziyaretçi bize destek olmak ister misin ? Hemen Kayıt Ol Seni hiç sıkmadan kayıt edeceğiz endişelenmek bize destek olduğun için teşekkürler.

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unity reklam çıkmama sorunu
Exclamation 
unity ile yaptığım oyun sonunda bitti fakat reklam ekleyince reklam çıkmıyor logcattan baktım ad failed to load : 3 hatası alıyorum lütfen yardım edin en son aşamada takıldım kaldım bırakıcam artık 1 yıldır uğraştığım projeyi 1 haftadır deli gibi araştırıyorum bir türlü çözemedim.
(29-07-2019, Saat: 22:47)blackiron Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!unity ile yaptığım oyun sonunda bitti fakat reklam ekleyince reklam çıkmıyor logcattan baktım ad failed to load : 3 hatası alıyorum lütfen yardım edin en son aşamada takıldım kaldım bırakıcam artık 1 yıldır uğraştığım projeyi 1 haftadır deli gibi araştırıyorum bir türlü çözemedim.

aynı problem bende de var reklam isteği atılıyor fakat gösterilmiyor

(30-07-2019, Saat: 01:17)Bedirhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!
(29-07-2019, Saat: 22:47)blackiron Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görüntüleyebilmek için Kayıt ol manız veya Giriş yapmanız gerekiyor.Anlayışınız için teşekkürler.!unity ile yaptığım oyun sonunda bitti fakat reklam ekleyince reklam çıkmıyor logcattan baktım ad failed to load : 3 hatası alıyorum lütfen yardım edin en son aşamada takıldım kaldım bırakıcam artık 1 yıldır uğraştığım projeyi 1 haftadır deli gibi araştırıyorum bir türlü çözemedim.

aynı problem bende de var reklam isteği atılıyor fakat gösterilmiyor

ama test reklamları sağlıklı bir şekilde çalılşıyor
aynen hocam test reklamlarım çalışıyor fakat kendi reklam kimliğimi girince reklamlarım çıkmamaya başlıyor başka admob hesaplarıda denedim yine failed to ad 3 diyor nasıl çözeceğiz bunu kafayı yicem
Yeni sürümde reklam olayını ben yapamadım. O yüzden 3.15 sürümüne döndüm. Projeyi yedekleyip deneyin isterseniz

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Android build'de fps sorunu.. ManWalkinInRain 6 28 Dün, Saat: 14:49
Son Yorum: ManWalkinInRain
Question Unity Zaman Aralıkları ile İstediğimizi Yaptırma sukruesenx 1 93 30-08-2019, Saat: 16:15
Son Yorum: Eyelay
Question Unity Butona Basıldığında Image Değiştirme sukruesenx 2 97 30-08-2019, Saat: 00:21
Son Yorum: sukruesenx
  Photon ve Unity panimo 0 77 17-08-2019, Saat: 17:16
Son Yorum: panimo
Sad AdMob Reklam hata yardim MaKsiMuS 6 737 03-08-2019, Saat: 18:21
Son Yorum: blackiron

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi